Vyberte stránku

V březnu 2018 se naše knihovna zapojila do projektu Bookstart – S knížkou do životaCílem projektu je vychovat malé čtenáře a milovníky knížek, seznámit rodiče se zajímavými knížkami, nabídnout jim prostor v knihovně a společně se setkávat. První setkání probíhá na radnici při vítání občánků, kde rodiče obdarujeme dárkovým balíčkem a pozvánkou do knihovny, a poté pravidelně v knihovně.

V naší knihovně vše pomohla rozjet skvělá dobrovolnice Blanka s malou Zouí a pravidelná setkávání jsme nazvali „Knižním prckem“. 

Knižní prcek se odehrává každý pátek od 10 do 11 hodin na dětském oddělení, poslední pátek v měsíci na pobočce knihovny v  Domě kultury. Je určen dětem od narození do 3 let a jejich rodičům. Čtení, divadélko, představení nových knížek, tvořivé a pohybové aktivity … Vstupné je zdarma a není potřeba se předem přihlašovat. Informace o setkání naleznete vždy předem na našem Facebooku.

A pro ty z Vás, kterým se v tomto roce narodilo miminko a vítání občánků se neúčastníte, zastavte se na Knižním prckovi a my Vám rádi předáme dárkový balíček pro Vaše malého čtenáře.