Vyberte stránku

[6189,6192,5962,6194,6195,6197,6198,6199,6200,6201,6202,6203 _i=“0″ _address=“0″ /]

   

Program naší knihovny Knižní prcek, který je zaštiťován celorepublikovým projektem Bookstart, probíhá každý pátek od 10 do11 hodin.
Chcete zasílat mailové pozvánky a rezervovat si svá místa včas? Piště naší lektorce Jitce.

VIDEA KNIŽNÍHO PRCKA:
Po dobu covidovou, kdy jsme se nemohli setkávat, jsme pro vás natáčeli krátká VIDEA. Pokud máte zájem o jejich shlédnutí, napište o odkaz naší lektorce Jitce na mail: kortanova@knihmil.cz.

CO JE KNIŽNÍ PRCEK A JAK VZNIKL?

Od března 2018 je naše knihovna zapojena do projektu Bookstart – S knížkou do životaCílem projektu je vychovat malé čtenáře a milovníky knížek, seznámit rodiče se zajímavými knížkami, nabídnout jim prostor v knihovně a společně se setkávat. První setkání probíhá na radnici při vítání občánků, kde rodiče obdarujeme dárkovým balíčkem a pozvánkou do knihovny, a poté pravidelně v knihovně.

V naší knihovně vše pomohla rozjet skvělá dobrovolnice Blanka s malou Zoí a pravidelná setkávání jsme nazvali „Knižním prckem“. 

Knižní prcek se odehrává každý pátek od 10 do 11 hodin na dětském oddělení, první pátek v měsíci na pobočce knihovny v  Domě kultury. Je určen dětem od narození do 3 let a jejich rodičům. Čtení, divadélko, představení nových knížek, tvořivé a pohybové aktivity … Vstupné je zdarma a není potřeba se předem přihlašovat. Informace o setkání naleznete vždy předem na našem Facebooku.

A pro ty z Vás, kterým se v tomto roce narodilo miminko a vítání občánků se neúčastníte, zastavte se na Knižním prckovi a my Vám rádi předáme dárkový balíček pro Vaše malého čtenáře.