Vyberte stránku

AKTUALIZACE aneb STÁLE PŘIDÁVÁME NOVÉ AKCE

Na co se u nás můžete těšit v dubnu?

👉 Duben odstartujeme tradiční celorepublikovou akcí NOC S ANDERSENEM, která je v tuto chvíli již plně obsazena.

👉 Na chodbě knihovny Vás potěší nová výstava EMOCE NOSÍ NEMOCE aneb Emoce a jejich prožívání z pohledu velké a malé holky.

👉 LISTOVÁNÍ jsme po dlouhé covidové pauze pořádně rozjeli! Na další se můžete těšit již 7. dubna v 17:00 v kavárně. Zbývá pár posledních vstupenek.

👉 Poslední pátek v dubnu otevřeme ČARODĚJNICKOU AKADEMII. Škola kouzel pro malé i větší čarodějem bude otevřena od 14 do 17 hodin a výuka bude probíhat opět, jak bývá dobrým zvykem, po celé knihovně.

👉 Velikonoce oslavíme VELIKONOČNÍ STEZKOU PO KNIHOVNĚ a VELIKONOČNÍM TVOŘENÍ. Stezka bude přístupná kdykoliv během otevírací doby knihovny a vajíčka se budou tvořit na dětském oddělení s Hankou. A při tom probereme velikonoční zvyky a tradice.

👉 Jak dobře znáte české osobnosti? Až do konce dubna s námi můžou malí i velcí soutěžit o 3 knihy. SOUTĚŽNÍ KVÍZ naleznete na chodbě knihovny. Své odpovědi vhoďte do boxu, který naleznete taktéž na chodbě. Losovat výherce budeme 29.4.2022. Soutěž je inspirovaná naším letošním Večerem s Andersenem.

👉 HRA O KNIŽNÍ HITOVKY probíhá po celý rok a má již své fanoušky. Přidat se můžete kdykoliv během roku a hrajeme o největší knižní hity loňského roku!

👉 A naše pravidelné akce? 

A na co se můžete těšit v květnu?

👉 V kavárně se bude opět Listovat a nejen to. Proběhne tam také první KONCERT VÁŽNÉ HUDBY.

👉 Proběhne VÝMĚNA POKOJOVEK A SWAP JARNÍHO OBLEČENÍ.

👉 Připravujeme nové číslo našeho časopisu a soustu nových překvapení, která pomohou s lepším výběrem knih, a nebo třeba jen udělají malou radost vám, naším čtenářům. Těšte se 🙂