Vyberte stránku

Půjčujeme e-knihy.
Zdarma si můžete půjčit až 4 knihy a to na měsíc. Po měsíci Vám knihy z čtecího zařízení zmizí.
Myslete ale, prosím, na to, že každou výpůjčku v hodnotě 49,- hradí pro za čtenáře knihovna. Dobře si tedy promyslete, kolik e-knih stihnete za dané období přečíst. 

POZOR, DŮLEŽITÉ: Půjčování e-knih nelze provádět na čtečkách Kindle a Pocketbook! Ověřte si, že má Vaše čtečka či telefon operační systém Android nebo iOS.

4 kroky k půjčování e-knih

1. Půjčování e-knih je pro naše čtenáře zdarma, jen je potřeba mít platnou registraci do knihovny. Výši registračního poplatku naleznete v Ceníku. Částku můžete zaplatit i bankovním převodem na náš účet číslo 56 30 271/0100. Do poznámky pro příjemce uveďte: registrační poplatek + Vaše jméno. 

2. Zaregistrujte se na webu www.palmknihy.cz se stejnou mailovou adresou jako v knihovně. Pokud ji nevíte, zjistíte ji po přihlášení ve svém kontu, nebo si zvolte jinou a napište nám ji. My Vám ji upravíme i ve Vašem kontu.

3. Stáhněte si v telefonu, tabletu nebo čtečce aplikaci eReading, která je k dispozici ke stažení zdarma na Google play pro Android (verze 4.1 a vyšší) nebo přes App store pro iOS (verze 8.4 a vyšší). Do aplikací se přihlaste se stejnou mailovou adresou jako v Palm knihách a v knihovně. Hesla mohou být jiná.

4. Přihlaste se v našem katalogu do svého konta a půjčte si e-knihu. Ta se vám automaticky stáhne do aplikace eReading (do ONLINE knihovny) ve vašem čtecím zařízení.

A to je vše. Pokud se Vám stažení nepodařilo, zastavte se v knihovně. My Vám rádi poradíme.
Přejeme příjemné čtení.