Vyberte stránku
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Brain&Breakfast: Stárnutí populace jako hrozba nebo příležitost

17/10/2019 | 8:30 - 10:00

Přijďte se s námi potkat při další inspirativní snídani v knihovně. Ve čtvrtek 17. října od 8.30 hodin zajistíme snídani spojenou s přenosem živého vysílání z pražského Impact Hubu, kde bude tentokrát probíhat rozhovor na téma: Stárnutí populace jako hrozba nebo příležitost.

Co toto téma znamená pro každého z nás? Máme se bát, že „z práce půjdeme rovnou do hrobu“? Nebo snad hrozí ještě něco jiného než prodlužování věku odchodu do důchodu?

Máme se vůbec bát nebo je na tom i něco pozitivního? A kdo mi pomůže, když budu potřebovat? Na tyhle a další otázky budou odpovídat zakladatelka Nadace Krása pomoci a Miss World Taťána G. Brzobohatá a ředitelka nadace Michaela Stachová.

Michaela Stachová vystudovala Mezinárodní vztahy na Univerzitě Karlově v Praze. Pracovala ve státní správě i v komerční sféře. První zkušenost s neziskovým sektorem přišla s pozicí vedoucí oddělení PR a fundraisingu v Diakonii ČCE – Středisku humanitární a rozvojové spolupráce. V současné době pracuje jako ředitelka Nadace Krása pomoci. Jako ředitelka má na starost nejen vedení organizace, ale také fundraising, finanční řízení a marketing.

Taťána G. Brzobohatá získala v roce 2006, jako jediná Češka v historii korunku Miss World. Je současně úspěšnou českou topmodelkou, která stojí už téměř deset let v čele užitečné nadace Krása pomoci. Nadace, jejíž činnost je zaměřena na pomoc seniorům, nadace, jejíž renomé překročilo hranice České republiky a jejíž jméno opakovaně zaznělo i na půdě OSN.

Podrobnosti

Datum:
17/10/2019
Čas:
8:30 - 10:00