Vyberte stránku

Podzim je tu a s ním i návrat do škol. Ten nás inspiroval k tomu, že knihovna bude tento podzim vzdělávací 😉

Ale nebojte se! Nebudeme vás zkoušet a trápit, ale pokusíme se vám zlepšit náladu a nabídnout příjemné útočiště nejen dětem.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?Ve středu 8. září k nám zavítá nejúspěšnější česká spisovatelka současnosti KARIN LEDNICKÁ. AUTORSKÉ ČTENÍ A AUTOGRAMIÁDU bude moderovat naše kolegyně, lektorka Jitka v nové kavárně v přízemí knihovny. Povídat se bude nejen o jejím knižním hitu Šikmý kostel, ale také o historii zaniklé obce. Místo je potřeba si rezervovat předem na telefonu 382 521 231.

Povídání o STARÉ PRAZE S ŠÁRKOU LEDINSKOU bylo již dvakrát odloženo kvůli covidu, tak tentokrát nám snad již bude přáno. Pište si: sobota 18. září v 17:00.

Naše lektorka trénování paměti Markéta chystá VELKOU PODZIMNÍ VÝZVU. Detaily zatím nezveřejníme, ale trénovat se bude po celý podzim a nebudou chybět ceny 🙂

Maminky s dětmi se mohou těšit na KNIŽNÍHO PRCKA … již brzy, každý pátek na dětském oddělení.

V půlce září se pomalu rozjedou naše ANGLIČTINY, JÓGY, ARTE, SETKÁVÁNÍ, UNIVERZITA … Volejte, pište 🙂

V mateřských školkách jsou již domluvené první termíny KNIHOŽROUTŮ. Zapojeny jsou opět všechny milevské školky, ale také petrovická 🙂

A abychom nezapomněli … stále ještě BALÍME UČEBNICE pro malé i velké školáky a PŮJČOVNÍ DOBA se vrací k normálu. Otevřeno máme každý den kromě úterý. Můžete k nám zajít na kávu a prohlédnout si novou výstavu milevských Ochránců přírody.

Tak takhle vypadá KNIHOVNA PODZIMNÍ