Nabídka pro školy

Vážené paní učitelky, vážení páni učitelé,

v této sekci naleznete nabídku aktuálních programů, které jsme pro vás připravili pro školní rok 2018/2019. Vybírat můžete z nabídky zvlášť pro MŠ, pro I. stupeň ZŠ, pro II. stupeň ZŠ a střední školy.

 

Dále zde nalezne informace o celoročním projektu pro mateřské školy KNIHOŽROUTI a tradiční akci PASOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ, kterou si mohou u nás objednat též vesnické školy z milevského regionu.

 

Všechny akce jsou pro vaše žáky zdarma, v případě konání lekce v okolních obcích budeme rádi za příspěvek na dopravu 🙂

Během lekcí, besed a dalších našich aktivit pro vaše žáky pořizujeme fotodokumentaci. Ta slouží k prezentaci našich aktivit a k propagaci knihovny na veřejnosti. Objednávkou našich akcí tedy souhlasíte s jejich využitím. Pokud si Vy nebo rodiče některého z Vašich žáků nepřejí fotografování svého dítěte během výuky, prosíme o upozornění předem v rámci zachování pravidel GDPR. Děkujeme za spolupráci!

 

S případnými dotazy a objednáním termínů jsme pro vás k dispozici v dopoledních hodinách na tel: 383 809 401 nebo pište na mail: kortanova@knihmil.cz nebo kozakova@knihmil.cz

 

Na spolupráci s vámi se těší Hanka Kozáková (lektorka pro starší děti) a Jitka Kortanová (lektorka pro školky a první stupně ZŠ)

 

 

          

 

      

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed