Vyberte stránku

Jak si prodloužit výpůjčku

Všechny naše dokumenty si můžete půjčit na jeden měsíc.

Jakmile se Vám blíží konec výpůjční lhůty, přijde Vám upozornění zdarma e-mailem.
Pokud knihu stále potřebujete, můžete si ji jednoduše prodloužit, ale pouze v případě, že si ji nezarezervoval jiný čtenář.

Pamatujte na to, že dokumenty (knihy, časopisy, brožury, mapy, společenské hry) se Vám prodlužují pouze na oddělení, kde je vracíte, kam voláte či píšete! Pokud tedy vracíte knihy na Pobočce v Domě kultury, je třeba požádat paní knihovnici, zda by Vám zároveň prodloužila  výpůjční dobu také na dospělém oddělení ve městě či dětském oddělení, pokud máte půjčené knihy i odtud.

Při prodloužení se výpůjční doba automaticky prodlouží o 1 měsíc.

Prodloužit výpůjčku můžete těmito způsoby:

NÁVŠTĚVOU KNIHOVNY

Při vrácení dalších knih (CD, časopisů, brožur, map, společenských her) se Vám automaticky prodlouží půjčovní doba na všechny další knížky o 1 měsíc. To neplatí u knih (CD, časopisů, brožur, map, společenských her), které má rezervované další čtenář. Knihu, kterou chcete prodloužit, nemusíte nosit do knihovny.

TELEFONICKY NA NÁSLEDUJÍCÍCH ČÍSLECH

Dospělé oddělení, studovna     382 521 231
Dětské oddělení                     383 809 298
Pobočka v Domě kultury         383 809 306

Stačí uvést jméno či číslo průkazky a paní knihovnice Vám ráda výpůjčku prodlouží.

E-MAILEM ZASLANÝM NA NÁSLEDUJÍCÍ ADRESY

Dospělé oddělení:               dospele@knihmil.cz
Dětské oddělení:                dětské@knihmil.cz
Pobočka v Domě kultury:    dkm@knihmil.cz

ODKAZEM K PRODLOUŽENÍ VÝPŮJČKY NA NAŠICH STRÁNKÁCH-zde

PŘIHLÁŠENÍM DO SVÉHO ČTENÁŘSKÉHO KONTA

Na hlavní straně našich stránek se přihlásíte do svého čtenářského konta. Evidenční číslo naleznete napsané na své průkazce do knihovny. Heslo na datum narození např. 1.7.1956 zní: 560701.

Po přihlášení označíte vypůjčené knihy (modře podbarvené mající vpravo okénko) a odkliknutím okénka nahoře „prodluž označené výpůjčky vpravo“ se Vám výpůjčka knih prodlouží o další měsíc. Pokud je některá z knih podbarvena žlutě, zarezervoval si ji další čtenář a proto si ji její výpůjčku již nemůžete prodloužit.