Vyberte stránku

Půjčujeme:

KNIHY
Není nad to mít vlastní knihu. Vejde se však do vaší knihovny více jak 50 tisíc knih beletrie a 20 tisíc knih naučných? Do naší knihovny ano.
Přijďte si je půjčit a můžete odejít až s 30ti knihami najednou. K dispozici je máte na 1 měsíc. Před uplynutím výpůjční doby obdržíte e-mailem zdarma laskavé upozornění o blížícím se konci výpůjční lhůty. Výpůjční lhůtu si můžete e-mailem, telefonicky (kontakty) či osobně až dvakrát prodloužit,  pokud na knihu nečeká další čtenář.

ČASOPISY A DENNÍ TISK
Každý den je pro Vás připraveno ke čtení na studovně nové číslo Mladé fronty Dnes, Hospodářských novin, Píseckého deníku a aktuálních čísel časopisů.
Každou středu nové číslo Milevských novin.
Máme pro Vás připraveno 75 titulů časopisů.

AUDIOKNIHY
Pokud trávíte hodiny na cestách a nechce se Vám číst, rádi běháte a posloucháte při tom hudbu či nemůžete číst ze zdravotních důvodů, jsou pro Vás audioknihy to pravé! Nechte si knihu převyprávět. Nabízíme k vypůjčení více jak 450 audioknih. Nahlédněte do seznamu audioknih naší knihovny, které jsou pro Vás k dispozici.

ČTEČKU
Nabízíme k půjčení čtečku elektronických knih Amazon Kindle, která obsahuje téměř 350 titulů jak českých tak zahraničních, na něž jsou volná autorská práva a tři čtečky eReading.cz 4, které jsou ideální pro využívání naší služby – půjčování e-knih. Čtečky půjčujeme na studovně a na pobočce v DK, pouze našim registrovaným čtenářům, zdarma a to na základě podepsané Smlouvy o výpůjčce. Výpůjční doba čteček je 30 dní. Sankce za poškození či pozdní vrácení jsou uvedeny ve Smlouvě.
S používáním čteček Vám rádi poradíme.

SPOLEČENSKÉ DESKOVÉ A KARETNÍ HRY
Osadníci z Katanu, Ubongo či Česko. Půjčujeme deskové, stolní a karetní hry. Nevíte, zda stojí za to si je koupit, zda vaše děti nepřestanou brzy bavit? Půjčte si je u nás na měsíc a vyzkoušejte je. Vyberte si tu svou.