Vyberte stránku
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KNIŽNÍ PRCEK JDE NA PROCHÁZKU

1/6/2022 | 8:00 17:00

Krásný den všem příznivcům knihovny a čtení!

Na tento pátek pro Vás optimisticky plánujeme první letošní čtení s Knižním prckem venku, pod širým nebem. V tuhle chvíli zkrátka ignorujeme prognózy aplikací, nebereme zcela vážně symboly blesku či kapek a zveme Vás do parku Bažantnice před Milevským klášterem. Pro případ, že by nám však nebylo přáno, najdeme jistě dočasné útočiště na půdě bratrů premonstrátů a počteme si v suchu.

Po čtení Vás zveme na společnou procházku, abychom došli skouknout nové útočiště našich ZULičníků, kteří se už z knihovny přestěhovali ven do lesa za klášterem.

Pro tentokrát tedy, prosím, sbalte do kočárku piknikovou deku, pláštěnku, chodícím holínky a do auta naložte odrážedla, odstrkovadla či Vaše jiná přibližovadla, která vašim nejmenším usnadní přesun k nedalekému místu konání.

A ještě mám pro Vás jednu informaci; pod záštitou Milevské knihovny Knižní prcek cestuje na návštěvu do knihovny v Sepekově, aby tak umožnil objevovat svět dětských knížek a leporel i sepekovským batolatům a maminkám, které nejsou mobilní (autem) a také, abychom pomohli oživit dění v tamní knihovně. Již zítra 2.6.22 v 10 hodin tam tedy s lektorkou Evou probíhá setkání maminek ve stejném duchu, jako probíhá náš milevský Knižní prcek a třeba se tam setkávání v nějaké podobě rovněž ujme a porostou jim nadšenci čtení, jako je tomu u nás v knihovně 🙂