Vyberte stránku

Náš stánek tentokrát nenajdete v Bažantnici, ale zajít za námi můžete přímo do knihovny.

A na co se můžete těšit? Kromě klidu, pohody, občerstvení a zábavy?

☀️ PRO NEJMENŠÍ děti do 6 let se bude ČÍST a to ve 14:00 a 16:00 a po celé odpoledne se budou moci projít po bosonohé stezce a navštívit tvořivá stanoviště na dětském oddělení.

☀️ VĚTSÍ DĚTI si mohou zahrát PÁTRAČKU PO KNIHOVNĚ, kterou již dobře znají z jara. Budou se hledat a luštit šifry.

☀️ DOSPĚLÍ mohou zkusit náročnější PÁTRAČKU a nebo si v každou celou hodinu mohou prohlédnout půdu knihovny a vyšplhat do věžičky. Pokud mají rádi únikové hry, mohou vyzkoušet únikovou detektivku, na kterou je potřeba si rezervovat místo předem – časy 13:00 a 15:00.

☀️ RODINY se mohou přihlásit na naši Únikovku na půdě knihovny (tel: 382 521 231) a to v čase 13:00 a 15:00 a za zvýhodněnou cenu.

☀️ PRO VŠECHNY je pak TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI na studovně. K dispozici budou úkoly a testy připravené naší trenérkou paměti Markétou.

☀️ A poslední tečkou bude CHARITATIVNÍ PRODEJ KNÍŽEK, jehož výtěžek poputuje do knihovny v Hruškách, kterými se prohnalo tornádo.

TĚŠÍME SE NA VÁS!!!

PS: Ptáte se na podmínky vstupu. Tedy je to takto: návštěvníci akcí v knihovně musí splňovat podmínky dle aktuálně platného mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví 😉

Posvícenský program pro malé i velké v knihovně.